PŘÍSTŘEŠEK PRO KONĚ VELKÝ OTEVŘENÝ 4x3m

Vaša cena: € 3 000,00
Bez DPH: € 2 479,34
Zľava: 27.37 %
Běžná cena: € 4 130,43
Ušetríte: € 1 130,44
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Drevený domček pre kone
 
Drevený domček pre kone

Veľký otvorený prístrešok pre kone o veľkosti 4x3m . Konštrukcia z trámčekov 10x5 cm. Opláštenie z palubovky 19 mm. Vnútri prístrešku rošt z dosiek.
Strešná krytina trapézový plech na výber z červenej, čiernej, hnedej .

V cene je ako doprava tak kompletná montáž na mieste

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.