STÁJ PRO KONĚ

Vaša cena: € 3 343,48
Bez DPH: € 2 763,21
Zľava: 23.1 %
Běžná cena: € 4 347,83
Ušetríte: € 1 004,35
Dostupnosť: Skladem
do 14 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Box pre kone na ustajnenie koní na okamžité použitie. Kvalitné palubovky, impregnačný nástrek, pultová alebo sedlová strecha.
 
Box pre kone na ustajnenie koní na okamžité použitie. Kvalitné palubovky, impregnačný nástrek, pultová alebo sedlová strecha.
Box pre kone s vnútorným rozmerom 3x3m a 3.5x3.5m a úžitkovej výške 250 cm . Boxy je opláštený palubovkami o hr.19mm a vnútornej výdreve o hr.5cm do výšky 1,5m.
Konštrukcia je zložená z trámčeka 5x10cm celá je postavená na základovom tráme o veľkosti 14x14 cm.
Na výber je buď pultová alebo sedlová strecha. Krytina je na výber z Onduline alebo trapezového plechu. V cene boxu je montáž a základný impregnačný nástrek. Boxy sú pripravené na okamžité použitie bez akejkoľvek inej investície.
Už v cene:
Montáž - ZADARMO
Doprava - ZADARMO
Strešná krytina - ZADARMO
Impregnácia - ZADARMO
Možné príplatkové varianty:
Odkvapový systém vo farbe strešnej krytiny: 9850 kč
Oceľová mreža medzi boxmi: 7900 kč
Oplechovanie proti okusu všetkých vodorovnych hrán: 4900kč

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.