Naše zboží

PSIE ZNÁMKA PRE TÚLAVÉ FENKY

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Zľava: 60.2 %
Běžná cena: € 21,74
Ušetríte: € 13,09
Dostupnosť: Skladem 8 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Psie známka pre túlavé sučky je bezpečnostné opatrenie pre prípad, že vám váš psík utečie.

Psie známka ružová, pre túlavé sučky

Ružová psie známka je už svojím farebným prevedením predurčená na to, aby robila parádu nejaké fenečce. Nie je to obyčajný prívesok, ale praktická bezpečnostná pomôcka - PPP (prívesok poslednej pomoci). Keď sa vám psík zabehne, nemusí byť práve očipovaná, aby sa čo najrýchlejšie dostala späť k svojmu majiteľovi. Stačí táto malá kovová doštička a máte vyhrané.
Z druhej strany vyškrabte ostrým hrotom telefónne číslo a je to. Takýto odkaz sa vám nestratí, nerozmaže a pri pohľade na telefónne číslo je každému jasné, čo má urobiť.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.