VÄČŠÍ KOVOVÝ POZLÁTENÝ ADRESÁR

Vaša cena: € 4,30
Bez DPH: € 3,56
Zľava: 50.5 %
Běžná cena: € 8,70
Ušetríte: € 4,39
Dostupnosť: Skladem 5 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Väčšie kovový pozlátený adresár je lacná ozdobná schránka pre najdôležitejšie informácie.

Adresár je veľmi praktická a extrémne lacná ozdoba pre Vášho psíka, je tým najmenším, čo môžete urobiť pre jeho bezpečnosť a bezproblémové nájdenie v prípade stratení. Adresár s Vašim kontaktom či adresou bydliska mu pripnete na obojok a vaše svedomie môže byť opäť o niečo čistejší.
Existuje veľa iných variantov pre rýchle nájdenie a návrat Vášho miláčika. Môže to byť gps obojok, môže to byť čip, alebo tetovanie, ale toto riešenie vás určite nebude stáť desaťkorunákov.
Buďte zodpovední a pripnite psíkovi na obojok malý, praktický adresár.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.