Naše zboží

ZNÁMKA PRE PSA KOVOVÁ KOSŤ

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Zľava: 60.2 %
Běžná cena: € 21,74
Ušetríte: € 13,09
Dostupnosť: Skladem 4 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Bezpečnostná poistka za pár drobných. Vyškrabte telefónne číslo do prívesku a nebojte sa o psíka.

Známka pre psa kovová kosť

Kovový adresár je skvelá vec, kým sa vám neodšroubuje spodná časť a papierik aj s adresou sa nestratí. Ako uchrániť psíka pred zbytočným stresom, až sa raz zatúla? Ako neriskovať, že sa mu papierik v adresári rozmočí? Úplne jednoducho. Túto psie známku môžete využiť ako dočasné riešenie pred očipováním alebo použiť paralelne s iným bezpečnostným opatrením. A prečo aj nie? Veď je to záležitosť pár eur.
Z druhej strany, ktorá neslúži na parádu, vyškrábte ostrým hrotom telefónne číslo a je to. Takýto odkaz sa vám nestratí, nerozmaže a pri pohľadu na telefónne číslo je každému jasné, čo má urobiť.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.