CDVET NA KOŽU A SRSŤ 20ml

Vaša cena: € 17,35
Bez DPH: € 14,34
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
cdVet Minerálny sprej na kožu a srsť - kvalitný sprej s aloe vera a čajovníkovým olejom na upokojenie pokožky.

cdVet Minerálny sprej na kožu a srsť (Fell und Haut Mineralspray) s Aloe Vera, čajovníkovým olejom a so soľou z mŕtveho mora je prírodný ošetrovací a výživný prípravok na pokožku a srsť. Minerálny sprej intenzívne ošetruje a čistí od substancií, ktoré spôsobujú svrbenie (sekrét z odpadových látok, lupiny, kúsance parazitov, vpichy hmyzu), ďalej sa používa napr. pri matnom vzhľadu srsti, na suchú kožu a mozolnatá miesta. Vďaka intezivnímu pôsobeniu obsiahnutých olejov získava srsť viac lesku. Aloe Vera navyše upokojuje podráždenú pokožku. Obsiahnutý čajovníkový olej okrem svojich ošetrovacích schopností tiež chráni zvieratá proti vonkajším parazitom (kliešte, blchy, vši, roztoče, všenky) a hmyzu, ktoré odpudzuje a hubí. Pumpičkovým sprejom prípravok nastriekame na srsť proti rastu a prípadne krátko vmasírujeme (nestriekame do očí ani do nosa). Balenie: Sklenená tmavá lekárenská fľaštička s pumpičkovým rozprašovačom uzatvárateľná viečkom.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.