PSIA BÚDA VEĽKÁ

Vaša cena: € 738,70
Bez DPH: € 610,49
Zľava: 39.28 %
Běžná cena: € 1 216,52
Ušetríte: € 477,83
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Kúpte svojmu zvieraciemu kamarátovi na záhradu túto zateplenú psiu búdu, určenú pre veľké plemená psov.
 
Kúpte svojmu zvieraciemu kamarátovi na záhradu túto zateplenú psiu búdu, určenú pre veľké plemená psov.

Pre veľké plemená psov je doporučovaná táto psia búda s rozmermi 80 cm vrátane 4 cm nohy, hĺbke 100 cm a dĺžkou 150 cm. Konštrukcia tejto búdy je zo smrekových hranolov a opláštené palubovky 15 - 19 cm. V strede opláštenia je izolácia z polystyrénu o sile 30 - 50mm. Vnútorný plášť palubovky alebo dosky MDF, OSB. Búda sa ľahko čistí a udržuje vďaka odklápacej streche, má vyberateľnú prepážku predsiene. Proti okusu je psia búda oplechovaná ako na rohoch, tak pri vchode kvalitným plechom. Celá psia búda je skrutkovaná.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.