PSIA BÚDA STREDNÁ

Vaša cena: € 608,26
Bez DPH: € 502,69
Zľava: 53.34 %
Běžná cena: € 1 303,48
Ušetríte: € 695,22
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Zateplená psia búda pre stredné plemená psov je opatrená ochrannými rohmi. Stane sa príjemným príbytkom vášho domáceho maznáčika!
 
Zateplená psia búda pre stredné plemená psov je opatrená ochrannými rohmi. Stane sa príjemným príbytkom vášho domáceho maznáčika!
PSIA BÚDA STREDNÁ

Neoddeliteľnou súčasťou každej záhrady, na ktorej žije psík, je kvalitná a zateplená psia búda. Pre vášho psíka odporúčame zakúpiť napríklad túto psiu búdu pre stredné plemená o velkosti 80 cm vrátane 4 cm nohy, hĺbke 80 cm a dĺžkou 120 cm. V strede opláštenia je použitá izolácia z polystyrénu o sile 3 až 5 cm. Vnútorná časť búdy je z palubovky alebo dosky MDF, OSB. Psia búda sa ľahko udržuje vďaka odklápací streche a vyberateľnej predsieni. Rohy búdy a vchod je oplechovaný proti okusu. Búda je skrutkovaná.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.