TRIXIE TRÉNINGOVÁ PALIČKA S CLICKROM

Vaša cena: € 11,70
Bez DPH: € 9,67
Dostupnosť: Skladem 4 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Pomôcka k tréningu vašich psov, novo v kombinácii s paličkou na navádzanie.

Tréningová palička v kombinácii s clickrom - pomôcka k výchove a výcviku všetkých zvierat. Ide o ďalší pomôcku, ktorá umožňuje bezpečné cvičenie vášho zvieratka nehľadiac na jeho vek. Možno ju použiť pre psov či mačky, králiky, morčatá, potkany, vtáky a ďalšie zvieratká. Dĺžka teleskopické paličky 14-65cm.

Vždy po splnení úlohy nasleduje "cvaknutie" a zároveň odmena. Týmto si zviera spojí cvaknutie s odmenou. Opakujte cvičenie minimálne 15-20 krát a opakujte po niekoľko dní. Dôležité je, aby zviera bolo bezprostredne po "cvaknutiu" tiež odmenené.

Po naučení na samotný clicker nasledujú funkcie prútika. Vaše zviera sa má naučiť, nasledovať ňufákom prútik. Pri dotyku nosa o guličku prútika nasleduje "cvaknutie" (a občasná odmena). A teraz môžete so svojím zvieraťom trénovať rôzne umelecké kúsky.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.