Naše zboží

2 MOTOROVÝ FÉN NA SRST 3000W, 150L/s

Vaša cena: € 608,65
Bez DPH: € 503,02
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Fén sušič srsti dvojmotorový

Profesionálny dvojmotorový fén sušič srsti pre psy a mačky. Nastavenie sily prúdenia vzduchu variátorom. Nastavenie teploty variátorom prepínač (max. 52 ° C), Jednoduché použitie, Výkon 3000 Wattov . 320 CMF ( 150 l/s ) Váha 6.7 kg.
Fén má dve funkcie:

vyfúkavací (studený vzduch) a vysúšací (teplý vzduch). Odporúčame pre veľké plemená psov. Vhodný do salónov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.