ODFILCOVÁVACIE HRABLIČKY VEĽKÉ

Vaša cena: € 23,00
Bez DPH: € 19,01
Zľava: 64.71 %
Běžná cena: € 65,17
Ušetríte: € 42,17
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Veľké odfilcovávacie hrabličky majú oceľové nože s vlnovým jednostranným brusom, ktoré rozrežú zacuchanú (zfilcovatelú) srsť väčších psov s hustou alebo dlhou srsť

Veľké odfilcovávacie hrabličky majú oceľové nože s vlnovým jednostranným brusom, ktoré rozrežú zacuchanú (zfilcovatelú) srsť väčších psov s hustou alebo dlhou srsťou. Bezpečnostné zaguľatené špičky a rubovej strany nožov bráni poraneniu pokožky psa. Hlavica s nožmi je ukotvená v robustnej plastovej rukoväti s otvorom pre zavesenie opatrené protišmykovou úpravou. Nože môžeme pri odložení nástroja chrániť priehľadnou na patentiek zapínaciou plastikovú taštičkou, ktorá je v sade. Počet oceľových nožov 10. Dĺžka nožov 50 milimetrov. Mezizubové medzery 4,3 milimetra.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.