TRIMOVACIE HRABLIČKY MARS HRUBÉ 5/40/8

Vaša cena: € 34,74
Bez DPH: € 28,71
Zľava: 42.89 %
Běžná cena: € 60,83
Ušetríte: € 26,09
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Trimovacie hrabličky MARS plast rukoväť hrubé 5/40/8

Hrubé trimovacie hrabličky originál Coat King MARS 5/40/8 s plastovou rukoväťou pre dlhosrsté plemená psov. Odstráni voľné chlpy, rozrežú (prípadne) zfilcovatelé partie a prečesaním prečistí srsť. Nože z nerezovej švédskej kalenej ocele sú vo vnútri zobáčkového prehnutia obojstranne nabrúsené. Pre zníženie nebezpečenstva poranenia pokožky sú krajné nože menej ostré (sú tiež tupejšie). Špičky a zadnej strany nožov sú zaguľatené. Nože na štvorhrannom čapu sú (spolu s podložkami) stiahnuté dvoma maticami a tvoria tak vyberateľnou a vymeniteľnou nožovú hlavicu. Hlava noža je uzavretými kloboučkovými maticami upnutá do oceľovej vidlice hrabiček. Oceľová vidlica trimovacích hrabiček z nerezovej nástrojovej ocele je vsadená do jednodielne (nie je polovičná) násady z tvrdého ušľachtilého dreva. Spojenie čepele a rukoväte je zafixované plnými mosadznými nitmi. Šírka medzier medzi nožmi (rozostup zubov) 5 milimetrov (hrubosť hrabiček). Šírka hrabiček medzi krajnými zubami 40 milimetrov. Počet zubov 8.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.