TRIMOVACIE HRABLIČKY MARS ÚZKE 3,5/28/8

Vaša cena: € 43,43
Bez DPH: € 35,90
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Trimovacie hrabličky MARS stredné úzke 3,5 / 28/8

Stredne hrubé široké trimovacie hrabličky originál Coat King MARS 3,55/28/8 pre dlhosrsté plemená psov. Odstráni voľné chlpy, rozrežú (prípadne) zfilcovatelé partie a prečesaním prečistí srsť. Nože z nerezovej švédskej kalenej ocele sú vo vnútri zobáčkového prehnutia obojstranne nabrúsené. Pre zníženie nebezpečenstva poranenia pokožky sú krajné nože menej ostré (sú tiež tupejšie). Špičky a zadnej strany nožov sú zaguľatené. Nože na štvorhrannom čapu sú (spolu s podložkami) stiahnuté dvoma maticami a tvoria tak vyberateľnou a vymeniteľnou nožovú hlavicu. Hlava noža je uzavretými kloboučkovými maticami upnutá do oceľovej vidlice hrabiček. Oceľová vidlica trimovacích hrabiček z nerezovej nástrojovej ocele je vsadená do jednodielne (nie je polovičná) násady z tvrdého ušľachtilého dreva. Spojenie čepele a rukoväte je zafixované plnými mosadznými nitmi. Šírka medzier medzi nožmi (rozostup zubov) 3,5 milimetrov (hrubosť hrabiček). Šírka hrabiček medzi krajnými zubami 28 milimetrov. Počet zubov 8.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.