ČINKA S ROĽNIČKOU, TVRDÁ GUMA 12cm

Vaša cena: € 6,04
Bez DPH: € 4,99
Zľava: 53.51 %
Běžná cena: € 13,00
Ušetríte: € 6,96
Dostupnosť: Skladem 8 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Činka s roľničkou, tvrdá guma 12cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy.

Činka s roľničkou, tvrdá guma 12cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy.

 

Činka je vyrobená z prírodnej gumy. Hračky z prírodnej gumy sú u psov veľmi obľúbené. Vďaka použitému materiálu nehrozí poranenie psa.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.