DOG ACTIVITY - CHESS - ŠACHY 40x10x27cm

Vaša cena: € 30,39
Bez DPH: € 25,12
Zľava: 53.37 %
Běžná cena: € 65,17
Ušetríte: € 34,78
Dostupnosť: Skladem 4 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Dog Activity - CHESS - šach 40 x 10 x 27 cm je výcviková pomôcka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi d

Dog Activity - CHESS - šach 40 x 10 x 27 cm je výcviková pomôcka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy.

 

Trixie Dog Activity Chess je hra pre vysoko inteligentných psíkov. Psy sú totiž veľmi inteligentné zvieratá, a preto túži byť zamestnaní nielen fyzicky, ale aj psychicky. Hra sa skladá z dvoch vrstiev dierovaných šuplíkov a štyroch figúrok, do ktorých môžete pre väčšiu motiváciu psíka uložiť menšie maškrty, psík je bude cítiť a bude sa ich snažiť získať.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.