DOG ACTIVITY POCKER BOX VARIO 2 32x17 cm

Vaša cena: € 26,04
Bez DPH: € 21,52
Zľava: 45.55 %
Běžná cena: € 47,83
Ušetríte: € 21,78
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Dog Activity POCKER BOX VARIO 2 32x17 cm je výcviková pomôcka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé

Hračka pre psov Pocker box

Táto hračka na cibrenie mysli vášho psíka je určená pre spojenie hry človeka so psom. Nie je to typ hračky, u ktorej možno nechať psíka bez dozoru. Pri použití postupujte nasledovne: hračku položte na zem, najlepšie doprostred miestnosti, aby si vaše zvieratko samo mohlo rozhodnúť, z akej strany sa k nej postaví a odkiaľ sa s ňou bude prať. Pozor, jedná sa o interaktívnu hračku, u ktorej bude musieť psík premýšľať. Ako vy, keď si s niečím lámete hlavu, napr. skladáte hlavolam, potrebujete k tomu pokoj. Aj psík bude potrebovať k riešeniu pokojnú atmosféru.

Kedy si s psíkom hrať? Optimálna doba je nie skôr, než 1,5hod. po kŕmení, alebo je možné miesto maškŕt zvoliť ako motivátor granule.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.