HÁDZAČ LOPTIČIEK PRE PSOV 5,5cm

Vaša cena: € 7,78
Bez DPH: € 6,43
Zľava: 55.14 %
Běžná cena: € 17,35
Ušetríte: € 9,57
Akce končí za
Dostupnosť: Skladem 11 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Hádzač loptičiek pre psov stredný, 5,5cm / 50cm. Klasický funkčný hádzač loptičiek pre psov za nízku cenu.

Hádzač loptičiek pre psov 5,5cm

Hádzač loptičiek pre psov je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi ale aj vám samotným veľa zábavy.

Hádzač loptičiek je jednoduchý katapult, ktorý funguje na princípe páky, s ktorým zvládnete hodiť loptičku oveľa ďalej ako samotnú rukou. Preto je vhodný nielen pre tých, čo chcú svých miláčikov poriadne unaviť, ale aj pre starších ľudí, ktorým zdravotný stav prudký hod rukou neumožňuje. Vďaka svojej dĺžke poslúži dobre aj na dvíhanie loptičky zo zeme, popr. z vody. Aj túto vlastnosť uvítajú najmä starší ľudia, ktorým ohýbanie pre loptičku môže robiť problémy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.