PLÁVAJÚCA VRHACIA LOPTA NA ŠNÚRE MALÁ

Vaša cena: € 7,35
Bez DPH: € 6,07
Zľava: 43.48 %
Běžná cena: € 13,00
Ušetríte: € 5,65
Akce končí za
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Plávajúca vrhacia lopta na šnúre malá 4,5cm / 35cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíko

Plávajúca vrhacia lopta na šnúre malá 4,5cm / 35cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy.

 

Táto lopta na šnúre sa nechá veľmi ľahko hádzať. Je vhodná pre aportovanie na zemi i vo vode. Hračka je skvele vhodná na preťahovanie. Táto hračka je veľmi odolná, vydrží hryzenie psích zubov a tým tiež zároveň zabraňuje ich poškodzovaniu.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.