Naše zboží

PLYŠOVÁ LAMA MALÁ, SO ZVUKOM 30cm

Vaša cena: € 26,09
Bez DPH: € 21,56
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Hračka pre psov plyšová lama. Lama je zábavou sa 2mi hrkálkami a pískatko a preto upúta pejskovu pozornosť.

Hračka pre psov - plyšová lama. Hračka v sebe ukrýva 2 hrkálky a 3 pískatká - vďaka zvukom hračka podnecuje zvedavosť psíkov. Lamička je ušitá z jemnej plyšu a veľké nôžky jej umožní stáť vo vzpriamenej polohe. Ak lámom zatrasiete, nohy sa jej budú rozlétávat a trepať sa. Vtipná, krásna a zábavná hračka pre každého psíka, ktorý sa nechce nudiť.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.