PLYŠOVÝ KOHÚT SEDIACI, SO ZVUKOM 22 cm

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 10,74
Zľava: 40.2 %
Běžná cena: € 21,74
Ušetríte: € 8,74
Dostupnosť: Skladem 5 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Pekne vyfarbený sediaci robustný kohút, zvieracie hračka pre psa na hryzenie i hranie.

Väčšia hračka pre psov, sediaci kohútik - hračka z plyšu pre každého psieho darebáka. Pri stlačení vydáva pískavý tón, čím si vyslúži pejskovu pozornosť. Skvelá hračka na mazelní do pelechu aj na rošťačení s pánom či paničkou.

Pejskové majú radi hračky symbolizujúci nejaké zvieratko a zvlášť potom, ak je to pekne vyfarbený kohútik nehybne čakajúci na jeho skousnutí.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.