SNACK BOUNCER - ZÁSOBNÍK

Vaša cena: € 26,04
Bez DPH: € 21,52
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Dog Activity SNACK Bouncer - zásobník UFO na maškrty 7 / 10x10 je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíko

Dog Activity SNACK Bouncer - zásobník "UFO" na maškrty 7 / 10x10 je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy.

 

Tento Snack Bouncer zásobník, ktorý naplníte maškrty, sa stane jednou z najobľúbenejších hračiek Vášho psa. Pes ucíti vôňu obľúbených dobrôt, začne hračku oňuchávať a pohybovať s ňou. Práve vďaka pohybom začnú vypadávať maškrty zo zásobníka do misky. Otvor, ktorým maškrty vypadávajú, môžete zväčšiť či zmenšiť a tak môžete nastaviť aj zložitosť hry. Vhodné pre malé až stredne veľké psy. Hračka je vyrobená z plastu. Snack Bouncer možno umývať v umývačke riadu.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.