Naše zboží

HREBEŇ S DREVENOU RUKOVÄŤOU DVOJE ZUBY

Vaša cena: € 10,83
Bez DPH: € 8,95
Zľava: 50.1 %
Běžná cena: € 21,70
Ušetríte: € 10,87
Dostupnosť: Skladem 4 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Hrebeň s drevenou rukoväťou dvojstranný

Dvojstranný kovový pochrómovaný hrebeň s drevenou rukoväťou. Z jednej strany je hrebeň strednej hrubosti (30 zubov, medzery medzi zubami 1 mm) a z druhej strany je hrebeň EXTRA hrubý (15 zubov) s medzerami medzi zubami 3,5 milimetra. Na konci rukoväte je otvor pre zavesenie hrebeňa. Šírka hrebeňa medzi krajnými zubami 72 milimetrov. Celková dĺžka hrebeňa 17 centimetrov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.