MALÝ HREBEŇ VEĽMI JEMNÝ S RUKOVÄŤOU

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Zľava: 50.13 %
Běžná cena: € 17,35
Ušetríte: € 8,70
Akce končí za
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Malý hrebeň veľmi jemný s rukoväťou, vhodný na vyčesávanie bĺch zo srsti.

Malý veľmi jemný hrebeň (hrebienok) s pochrómovanými zubami s rukoväťou. Tento hrebeň používame na jemné práce a alebo na vyčesávanie bĺch zo srsti. V rukoväti je otvor pre zavesenie. Priemer zubov 0,5 milimetra. Výška zubov 12 milimetrov. Medzery medzi zubami 0,4 milimetra. Počet zubov 66. Celková dĺžka hrebeňa 13 centimetrov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.