Naše zboží

RUKAVICE NA PSIU SRSŤ S GUMOU SATELIT

Vaša cena: € 6,48
Bez DPH: € 5,35
Dostupnosť: Skladem 6 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Rukavice s gumou na psiu srsť od Trixie

Rukavice na psiu srsť od Trixie


Táto rukavička na vyčesávanie psej srsti je veľmi užitočnou pomôckou v čase pĺznutia vášho miláčika. Pri masírovaní dochádza k prekrveniu pokožky vášho psíka. To má blahodarný vplyv nielen na srsť, ale na samotnú duševnú a fyzickú pohodu. Masáž touto praktickou rukavicou si určite zamiluje.
Pred použitím si rukavicu navlečte tak, aby gumená vyčesávacia plocha bola v mieste vašej dlane. Potom prechádzajte po smere rastu srsti a chumáčiky chĺpkov, ktoré na rukavici zostávajú, odstraňujte. Keďže ste pri vyčesávaniu s psíkom v priamom kontakte (oproti bežným kefám), dokážete oveľa citlivejšie odhadovať tlak, ktorý je na čistenie srsti potreba.

Určite uvítate tiež ľahkú údržbu tejto pomôcky, je totiž umývateľná. Po dočesání rukavicu zložte a opláchnite ju vlažnou mydlovou vodou. Ľahko a rýchlo sa tak zbavíte nielen zvyšných chĺpkov, ale aj mastnoty.
Táto rukavica na srsť je navrhnutá a vyrobená tak, aby bola stopercentne funkčná a bolo myslené aj na ľahkú údržbu.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.