CELOKOVOVÉ CHRÓMOVANÉ KLIEŠTE NA PAZÚRY

Vaša cena: € 65,17
Bez DPH: € 53,86
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Veterinárne kliešte značky MARS pre strihanie pazúrikov malých i veľkých psov s priemerom pazúrika do 10 milimetrov. Veľmi robustný profesionálny kovaný nástroj z pochrómovanej ocele s dlhou životnosťou.

Celokovové chrómované kliešte na pazúriky do 10 mm

Veterinárne kliešte značky MARS pre strihanie pazúrikov malých i veľkých psov s priemerom pazúrika do 10 milimetrov. Veľmi robustný profesionálny kovaný nástroj z pochrómovanej ocele s dlhou životnosťou. Leštená ramená nožníc majú brúsené oba dva nože. Kliešte majú medzi ramenami vinutou listovú pružinou, ktorá po uvoľnení rukovätí vracia kliešte do otvorenej polohy. Háková aretácia na konci rukoväte umožňuje kliešte zaistiť vo stlačené polohe a chráni tak pred prípadným poranením. Celková dĺžka klieští 13 centimetrov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.