EXTRA ROBUSTNÉ NOŽNICOVÉ KLIEŠTE

Vaša cena: € 43,43
Bez DPH: € 35,90
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Veterinárne EXTRA robustné nožnicové kliešte značky MARS pre strihanie pazúrikov malých a veľkých psov s priemerom pazúrika do 10 milimetrov. Leštená ramená nožníc z ne

EXTRA robustné nožnicové kliešte na pazúriky do 10 mm

Veterinárne EXTRA robustné nožnicové kliešte značky MARS pre strihanie pazúrikov malých a veľkých psov s priemerom pazúrika do 10 milimetrov. Leštená ramená nožníc z nerezovej ocele majú brúsené oba dva nože. Protišmyková robustná plastová držadla s anatomickým tvarovaním. Kliešte majú medzi ramenami vinutou drôtenú pružinu, ktorá po uvoľnení rukovätí vracia kliešte do otvorenej polohy. Palcom ovládaná aretácia zabudovaná v rukoväti umožňuje kliešte zaistiť vo stlačené polohe a chráni tak pred prípadným poranením. Celková dĺžka nožnicových klieští 16,5 centimetra.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.