NOŽNICOVÉ KLIEŠTE NA PAZÚRY DO 7mm

Vaša cena: € 10,83
Bez DPH: € 8,95
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Chovateľské nožnicové kliešte na strihanie pazúrikov menších psov s priemerom pazúrika do 7 milimetrov s bezpečnostným dorazom pre kontrolovateľnú dĺžku odstřihovaného pazúrika.

Nožnicové kliešte na pazúriky do 7 mm

Chovateľské nožnicové kliešte na strihanie pazúrikov menších psov s priemerom pazúrika do 7 milimetrov s bezpečnostným dorazom pre kontrolovateľnú dĺžku odstřihovaného pazúrika. V pracovnej polohe dorazu odstrihneme maximálne 2,5 milimetra pazúrika. Pri odkloneniu dorazu regulujeme dĺžku strihaného pazúrika sami. Chrómovaný plechový doraz strihanej dĺžky pazúrika v tvare osmičky je otočne uchytený na skrutke (na obrázku je vyklonenia doľava). Leštená oceľová ramená nožníc majú brúsené oba dva nože. Robustná plastová držadla majú zdrsnený protišmykový povrch. Kliešte majú medzi ramenami vinutou drôtenú pružinu, ktorá po uvoľnení rukovätí vracia kliešte do otvorenej polohy. Palcom ovládaná aretácia zabudovaná v rukoväti umožňuje kliešte zaistiť vo stlačené polohe a chráni tak pred prípadným poranením. Celková dĺžka nožnicových klieští 13 centimetrov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.