NIELEN O PSOCH

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 10,74
Dostupnosť: Skladem 6 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kniha Nielen o psoch

Krásna knižka v pevnej väzbe pre milovníkov psov a nadšencov do poľovníctva. Táto knižka od Aleša Dostála je určená všetkým od detí až po dospelých.
Môžete sa tešiť na 14 pútavých príbehov z takmer štyridsaťročného období života profesionálneho poľovníka. Všetko je doplnené o krásne ilustrácie. Tešiť sa môžete na kapitoly lump, Krásny čierny pes, Štedrý deň Božetecha Kopacka, aportér, Motorový foxteriér, Kráľ honu, Stavač zo Švajčiar, Do tretice, Moc pekné miesto, Ale, To sa ti raz vypomstí, V remisii a ďalšie. Ak máte blízko k prírode, táto lovecká beletrie vás bude baviť ...

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.