PES S NADVÁHOU

Vaša cena: € 4,30
Bez DPH: € 3,91
Zľava: 45.28 %
Běžná cena: € 7,87
Ušetríte: € 3,56
Dostupnosť: Skladem 4 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Pes s nadváhou, Autor: Eilert-Overbeck Brigitte, brož., 48 str., 165 x 200 mm, ISBN: 978-80-7236-663-7

Pes s nadváhou
Eilert-Overbeck Brigitte
brož., 48 str., 165 x 200 mm
978-80-7236-663-7

Dostaňte svojho obézneho psa znovu do formy! Príďte na kĺb problémom s jeho váhou. Ako si váš pes udrží správnu postavu? Použite diétny a tréningový plán na celý mesiac. A ako správne chudnúť? Platí heslo "podávaj správnu potravu" (PSP) nie "podávaj polovičnú porciu" (PPP). So zdravými maškrty a chutnými diétnymi pokrmy bude chudnutie pre zviera zábavné. Nové formy odmien vás dovedú k úspechu. Váš miláčik tak bude fit po celý rok. Tento cielený pohybový program pre prechádzky do prírody nedá kilám šancu.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.