BALZÁM NA OTLAKY A PRELEŽANINY 75ml

Vaša cena: € 30,39
Bez DPH: € 27,14
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Balzam na psie otlaky a preležaniny

Domáce hojivá masť pre starostlivosť o pokožku a labky. Otlaky, suchá, popraskaná koža

 

cdVet Balzam na kožu a labky (Haut & Pfotenbalsam) je prírodná, rokmi osvedčená univerzálna domáci masť pre starostlivosť o pokožku a labky so včelím voskom, s čajovníkovým, jojobovým a levanduľovým olejom.

 

Čo balzam vie - Ošetruje otlaky, preležaniny, suchú a zrohovatenú, šupinovitou alebo popraskanú pokožku, stará aj o citlivú pokožku a drobné kožné problémy (pupienky, vyrážky a pod.).

 

Tiež hojenie rán - Balzam sa osvedčil aj na ďalšie ošetrenie a ochrane pokožky hojacich sa rán, ktoré chránia pred vplyvmi okolitého prostredia a podporuje ich regeneráciu vedúci k rýchlejšiemu hojeniu.

 

Patrí do lekárničky - cdVet Balzam na kožu a labky patrí vďaka svojej všestranné starostlivosť o pokožku do základnej výbavy domácej lekárničky.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.