BRIT CARE LOSOSOVÝ OLEJ PES 1l

Vaša cena: € 17,35
Bez DPH: € 15,49
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Brit care lososový olej pes 1l, čistý 100% prírodný olej pre psov.

100% prírodný lososový olej je superprémiový doplnok stravy pre psov. Lososový olej vyrovnáva pomer medzi Omega 3 a Omega 6 mastnými kyselinami a významne znižuje hladiny cholesterolu v krvi. Pri pravidelnom používaní lososového oleja bude srsť vášho psa hustá a lesklá.

Pomáha riešiť niektoré zdravotné problémy, ako je lámavosť a vypadávanie srsti, matnú srsť, lupiny, vysychanie a zápaly kože, riedku srsť, alergické reakcie, problémy s pigmentáciou (neprefarbuje srsť), poruchy imunitného systému, problémy s reprodukciou u psov aj u súk. Je vynikajúcim zdrojom Omega 3 mastných kyselín (EPA a DHA), ktoré pozitívne ovplyvňujú mnoho metabolických pochodov v organizme. EPA kyselina má prírodné protizápalové účinky, DHA kyselina sa podieľa na výstavbe mozgových štruktúr a sietnice oka.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.