CDVET KARDIO NA SRDCE U PSA 70 g

Vaša cena: € 41,26
Bez DPH: € 34,10
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Prírodný doplnok stravy pre psov a mačky pre zdravý obehový systém.

cdVet Kardio Mix (Herz-Agil) je prírodný doplnok stravy pre psov, mačky a iné domáce zvieratá. Intenzívne podporuje srdce a obehový systém. Zmes obsahuje vycibrenú a vyváženú kombináciu bylín (hloh, imelo, čierny bez, rakytník, žihľava, echinacea, arnika), ktorá zaopatruje organizmus dôležitými bioflavony a vitamíny - doplňuje chýbajúce látky, čím podporuje látkovú výmenu a fyziologické funkcie orgánov, najmä srdce a krvný obeh .

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.