CV LEVANDUĽOVÁ UŠNÁ STAROSTLIVOSŤ 20ml

Vaša cena: € 21,70
Bez DPH: € 17,93
Dostupnosť: Prodej skončil
 
cdVet Levanduľová ušná starostlivosti 20 ml, prírodný prípravok na čistenie a ošetrovanie uší pre psy a kone.

Pre čistenie, ošetrovanie a starostlivosť o uši, tiež pri svrbeniu alebo zápale - pre psov a kone

 

cdVet Levanduľová ušná starostlivosť (Ohrenpflege) je ošetrujúci prírodný prípravok na čistenie, ošetrovanie a starostlivosť o uši z hodnotných bylinných olejov (zederachu, levanduľa, čajovník, pakost). Vhodný najmä pre psy a kone.

 

Intenzívna očista a starostlivosť - Vďaka jemným éterickým olejom je prípravok veľmi vzlínavý a zakrátko prenikne aj do vnútorných záhybov uší, kde zaisťuje intenzívnu očistu a dlhotrvajúcu starostlivosť. Veľmi dobre rozpúšťa a uvoľňuje ušný maz (tiež starý, zatuhnutý nános).

 

Svrbenie, zápal - Pre svoje upokojujúce, ošetrujúce a protizápalové vlastnosti sa cdVet Levanduľová ušná starostlivosť dobre osvedčuje aj pre ošetrovanie svrbivých alebo zapálených uší.

 

Dávkovač s kvapkadlom - Presné dávkovanie po jednej kvapke zaisťuje červené gumové mačkátko s šetrne zaguľateným kvapkadlom integrované do viečka sklenenej lekárenskej fľaštičky. Kvapkadlo je opatrené ochranným závitovým viečkom.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.