CDVET OLEJ NA OTLAKY U PSOV 10 ml

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 11,61
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Olej pre starostlivosť o otlaky, mozole, holé miesta či suchú kožu u psov.

cdVet Olej na preležaniny (Liegeschwielenöl) sa stará o otlaky (mozole), holé miesta, rovnako tak ako o suchú, popraskanú a citlivú pokožku vďaka prírodným olejom (olivový, pupalkový, nechtíkový, rozmarínový). Svoje pozitívne účinky rozvíja cdVet Olej na otlaky ihneď po nanesení. Univerzálny domáci ošetrovaci a ošetrujúci olej sa rýchlo vstrebáva a zanecháva jemnú a vláčnu pokožku. Výborný aj ako masážny olej.

 

Zloženie:

 

Olivový olej, pupalkový olej, nechtíkový olej, olej z rozmatýnu, olej z citróna, olej zo živice

 

Návod na použitie:

 

1 - 2 kvapky vmasírujte na postihnuté miesto

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.