MASTIČKA NA LABKY 50ml

Vaša cena: € 5,61
Bez DPH: € 4,64
Dostupnosť: Skladem 9 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Ochranná mastička na psie labky na báze vosku pre ošetrenie labiek od soli, snehu či dlhých prechádzkach.

Ochranná masť na labky.

Prípravok s včelím voskom, ideálny pre starostlivosť v zime. Zjemňuje a ošetruje labky poškodené soľou, zamrznutým snehom alebo chôdzou. Na použitie v lete je mastička vhodná napr. po dlhých prechádzkach po nerovnom povrchu či športových aktivitách ako je dogtreking.

Použitie: Poranené labky umyte teplou vodou, vysušte, a potom natrite masťou Pfoten Pflege.

Balenie: tuba 50ml. Expirácia uvedená na obale.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.