MASTIČKA NA LABKY 50ml

Vaša cena: € 5,61
Bez DPH: € 4,64
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Ochranná mastička na psie labky na báze vosku pre ošetrenie labiek od soli, snehu či dlhých prechádzkach.

Ochranná masť na labky.

Prípravok s včelím voskom, ideálny pre starostlivosť v zime. Zjemňuje a ošetruje labky poškodené soľou, zamrznutým snehom alebo chôdzou. Na použitie v lete je mastička vhodná napr. po dlhých prechádzkach po nerovnom povrchu či športových aktivitách ako je dogtreking.

Použitie: Poranené labky umyte teplou vodou, vysušte, a potom natrite masťou Pfoten Pflege.

Balenie: tuba 50ml. Expirácia uvedená na obale.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.

Zavřít okno