Naše zboží

DVOJMISKY PRE PSOV S DRŽIAKOM 1500ml

Vaša cena: € 23,87
Bez DPH: € 19,73
Zľava: 38.93 %
Běžná cena: € 39,09
Ušetríte: € 15,22
Akce končí za
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Dvoj misky pre psov s držiakom z nerezu a silikónovým prúžkom o objeme 2x1500ml. Stojan slúži k pohodlnému kŕmeniu bez skláňania psíka k jedlu.

Dvoj misky pre psov s držiakom 2x1500ml

Dvojmisky pre psov väčších plemien s objemom 2x1500ml. Mištičky aj stojanček sú z nerezu, veľmi ľahko sa udržujú, vhodné do umývačky, vďaka vyvýšenej polohe sa pes nemusí u kŕmenia neprirodzene ohýbať. Mištičky majú pod okrajom, v mieste kde sedí v stojane, silikónový krúžok. Vďaka tomuto krúžku mištičky v stojane pevne drží a nerachotí. Tak sa Váš psík bude môcť v pokoji a pohodlne nakŕmiť a Vás tým nebude rušiť.

Praktický set dvoch misiek vďaka ktorému sa Váš psík pohodlne napije a nakŕmi bez skláňania v jeho úrovni. Odporúčame najmä pre starších psov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.