NEROZLITELNÁ AUTOMISKA NEREZ 500ml

Vaša cena: € 14,30
Bez DPH: € 11,82
Zľava: 45.08 %
Běžná cena: € 26,04
Ušetríte: € 11,74
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Nerozlitelná miska pre psa z nerezovej ocele do auta na dovolenku alebo na výstavu.

Nerozlitelná automiska nerez 500 ml

Nerozlitelná miska pre psa z nerezovej ocele do auta na dovolenku alebo na výstavu. Na miske je nasadený golier, ktorý bráni špliechaniu vody z misky pri jazde autom alebo pri kopnutiu do misky. Miska znižuje zacákání okolia misky a je tiež vhodná pre dlhoušatých psíkov. Odnímateľný golier umožňuje ľahké umývanie misky. Na spodnej hrane kŕmidla je navlečená protišmyková guma. Otvor v plášti misky ohranený ochrannú gumou (proti škrabnutiu) umožňuje pohodlnejšie uchopenie misky. Vonkajší priemer misky hore 15 centimetrov. Vonkajší priemer dole (tam čo je guma) 19 centimetrov. Výška misky 6 centimetrov. Obsah 500 mililitrov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.