Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

VYHRIEVANÁ MISKA 1,8l S KONEKTOROM

Vaša cena: € 86,91
Bez DPH: € 71,83
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Vyhrievaná miska pre psa s objemom 1,8l ktorá nezamrzne. Mistička do zime, ktorá zabraňuje vytvoreniu ľadovej vrstvy na hladine.

Vyhrievaná miska pre psov na vodu je vhodná do chladného jesenného či zimného počasia. Vďaka tejto pomôcke udržíte vodu v kvapalnom skupenstve aj napriek tomu, že je okolitá teplota hlboko pod bodom mrazu.
Voda je termostatom udržovaná na hodnotách +3 až + 5 ° C a preto je veľmi príjemné ju piť. Reguláciu teploty môžete sledovať vďaka LED dióde, ktorá signalizuje ohriatie vody na správnu teplotu. Pokiaľ teplota okolia prekročí + 5 ° C, nie je už ďalej potreba tekutinu prihrievať a vyhrievanie sa automaticky vypne, čo vedie k úspore energie. Miska je napájaná adaptérom 230 / 12V s prívodným káblom 1,7m, ktorý je súčasťou sady. Napájanie je zvolené tak, aby bola zvieratka úplne v bezpečí, teda 12V. V prípade, že nemáte možnosť misku pripojiť k elektrickej energii, možno na požiadanie zaobstarať aj konektor pre pripojenie k autobatérii.
Miska je funkčná až do teploty -20 ° C.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.