Naše zboží

EFILAČNÉ NOŽNICE MARS OBOJSTRANNÉ 14cm

Vaša cena: € 78,22
Bez DPH: € 64,64
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Efilačné nožnice MARS obojstranné s podpierkou 14/6 cm. Profesionálne nožnice z nerezovej ocele pre ľahšie a istejšie strihanie.

Menšie a jemnejšie efilačné profesionálne nožnice (zuby na oboch nožoch) MARS Solingen Germany k prestrihaniu hustej srsti. Na konci jedného očka je naskrutkovaná páková podpierka tretieho prsta pre ľahšie a istejšie strihanie. Podperu možno preskrutkovať do druhého očka, kde je tiež závitový otvor. Na vnútornej strane jedného očka je gumový doraz pre tichý dostrih. Materiál: kovaná nerezová nástrojová oceľ. Povrch nožníc je satinovanie (zmatované opieskovaním). Celková dĺžka nožníc (merané bez podpierky) 14 centimetrov. Dĺžka ramien nožov (od skrutky k špičke) 6 centimetrov. Hmotnosť nožníc 40 gramov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.