KLASICKÉ NOŽNICE S PLAST. RUKOVÄŤOU 16cm

Vaša cena: € 16,04
Bez DPH: € 13,26
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Klasické hobby nožnice s plastovou rukoväťou a pákovú podpierkou tretieho prsta pre ľahšie a istejšie strihanie.

Nožnice klasické plastové rukoväte 16/7 cm
 

Klasické hobby nožnice. Plastové rukoväte s dorazom pre tichý dostrih. Na konci jedného očka je páková podpierka tretieho prsta pre ľahšie a istejšie strihanie.

 

Celková dĺžka nožníc 16 centimetrov. Dĺžka ramien nožov (od skrutky k špičke) 7 centimetrov. Hmotnosť nožníc 30 gramov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.