MALÉ PRAKTICKÉ NOŽNICE NA PAZÚRY

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Malé nožnice na pazúriky pre psov, najmä pre malé plemená a pre šteňatá. Začnite už od šteňaťa!

Malé nožnice na pazúriky. Najmenší nožničky na pazúriky Soft touch sú určené predovšetkým pre malé plemená psov alebo pre šteňatá.
Ak budete pravidelne strihať psíkovi pazúriky, zabránite tak možnému poškodeniu tkaniva okolo nich. Strihanie pazúrikov je jednoduchým zákrokom, ktorý možno s trochou šikovnosti zvládnuť a môže sa ho naučiť každý mladý chovateľ. Strihanie pazúrikov je dôležitou súčasťou starostlivosti o zdravie vášho psa.

Vždy je lepšie, ak psíkovi môže pazúriky ostrihať majiteľ, ku ktorému má maznáčik tiež najväčšie dôveru. Kúpte si teda tieto nožničky a začnite včas.
Najlepšia doba je už od šteňaťa, pre ktorého sú tieto nožničky tiež určené. V tomto veku si tiež na strihanie lepšie zvykne. Začať sa strihaním včas pomôže zmierniť strach z tejto neobľúbené procedúry.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.