NOŽNICE MARS EXTRA DLHÉ S PODPEROU 20cm

Vaša cena: € 195,61
Bez DPH: € 161,66
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Nožnice EXTRA dlhé nože s podpierkou MARS 20/12 cm. Profi nožnice pre profesionálne strihanie s podperou a vrstvou titánu.

Krátke odľahčené profesionálne nožnice MARS Solingen Germany s ergonomickým tvarovaním rukovätí sú galvanisovány vrstvou titánu (modrastá farba). Vysoko leštené ostrie s dutým konkávnym výbrusom vnútorných strán nožov pre exta ľahký strih. Na konci jedného očka je naskrutkovaná páková podpierka tretieho prsta pre ľahšie a istejšie strihanie. Na vnútornej strane jedného očka je gumový doraz pre tichý dostrih. Materiál: kovaná nerezová nástrojová oceľ. Celková dĺžka nožníc (bez podpierky) 20 centimetra. Dĺžka ramien nožov (od skrutky k špičke) 10 centimetra.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.