PREHNUTÉ NOŽNICE MARS S PODPEROU 20/11cm

Vaša cena: € 86,52
Bez DPH: € 71,51
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Dlhé profesionálne nožnice MARS Solingen Germany s pákovou podpierkou tretieho prsta pre ľahšie a istejšie strihanie.

Prehnuté nožnice MARS s podpierkou 20/11 cm
 

Dlhé profesionálne nožnice MARS Solingen Germany. Na konci jedného očka je naskrutkovaná páková podpierka tretieho prsta pre ľahšie a istejšie strihanie. Podperu možno preskrutkovať do druhého očka, kde je tiež závitový otvor (napríklad pre prácu ľavou rukou). Na vnútornej strane jedného očka je gumový doraz pre tichý dostrih. Brity ostria majú vybrúsené mikrozubom pre efektívnejšie strih. Materiál: kovaná nerezová nástrojová oceľ. Povrch nožníc je satinovanie (zmatované opieskovaním).

 

Celková dĺžka nožníc (merané bez podpierky) 20 centimetrov. Dĺžka ramien nožov (od skrutky k špičke) 11 centimetrov. Hmotnosť nožníc 85 gramov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.