Naše zboží

PONOŽKY PROTIŠMYKOVÉ PRE NAJMENŠÍ PSY

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Protišmykové šedé ponožky, 2 ks pre psov XS-S. Malé ponožtičky určené pre najmenších psíkov.

Protišmykové šedé ponožky, 2 ks pre psov XS-S. Malé ponožtičky určené pre najmenších psíkov.


PREČO PRÁVE TIETO PONOŽKY?


- pomáhajú šteniatkam pri správnom vývoji kĺbov
- pomáhajú pri bolestiach kĺbov a chrbta
- zabraňujú kĺzaniu
- zabraňujú poškrabaniu drevených podláh
- ponožky sú vyrobené z veľmi príjemného materiálu


Šedé bavlnené ponožky pre psov s protišmykovou podrážkou sú vhodné najmä pre psíkov, ktorí behajú po kluzcích povrchoch. Ponožky určite kúpte malým šteniatkam, ktorým pomôžu pri správnom vývoji kĺbov.
Ponožky ale ocenia aj ostatní psi, ktorí trpia bolesťou kĺbov alebo bolestí chrbta. Okrem klzkých povrchov sú ponožky praktické aj u studených betónových podláh. Vďaka týmto ponožkám budú mať psíkovia nožičky stále v teple.

Pokiaľ máte parkety, plávajúcu podlahu, alebo inú drevenú podlahu, ponožky ju ochráni pred poškriabaním.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.