POSTROJ PRE VODNÚ ZÁCHRANU PRE PSA

Vaša cena: € 130,39
Bez DPH: € 107,76
Zľava: 25.01 %
Běžná cena: € 173,87
Ušetríte: € 43,48
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Postroj pre vodnú záchranu MORIN červený. Špeciálna výstroj pre záchranárskeho psa.

Postroj pre vodnú záchranu MORIN červený

Špeciálna profesionálna postroj pre vodnú záchranu. Dôkladné prevedenie, široké popruhy, madlo pre vytiahnutie psa do člna, plávajúce záchytné kruhy. Pre stredné a veľké psy. Farba červená.

Kvalitné nastaviteľné postroje pre vodnú záchranu pre stredné a veľké psy (bezchybne vyhovuje aj pre tak veľké plemeno, ako je Novofundlandský pes). Veľký rozsah nastavenia podľa veľkosti psa. Nehodí sa len pre malé plemená.

Popruhy nylon polyamid šírka 40 mm, odmínatelné záchytné kruhy z plávajúcej gumy, kvalitné plastové spony. Pevné madlo pre vyzdvihnutie psa do člna, kovový kruh pre pripnutie šnúry.

Dodáva sa vo farbe jasne červenej (zvlášť výrazné na čiernych a tmavých psoch) a čierne (vhodné naopak pre svetlých psov).

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.