REFLEXNÁ VESTA Č.4 PRE VEĽKÝCH PSOV

Vaša cena: € 16,04
Bez DPH: € 13,26
Zľava: 53.82 %
Běžná cena: € 34,74
Ušetríte: € 18,70
Dostupnosť: Skladem 10 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Bezpečnostná reflexná vesta XL / č.4, 50-73 / 72-95 cm TRIXIE pre veľké psy. Vesta s reflexnými prvkami, ktorá zvýši bezpečnosť vášho psíka.

Bezpečnostná reflexná vesta XL/ č.4, 50-73 / 72-95cm TRIXIE

Trixie Reflexná vesta má reflexné pruhy na bokoch, chrbte a okolo krku. Vesta je krikľavo žltá s reflexnými okrajmi a obrázkom labky. Použitie reflexné vesty pri venčení výrazne zvyšuje bezpečnosť vášho psíka. Reflexná vesta je vhodná aj do miest, kde je zvýšená prevádzka. Vďaka tejto lacné pasívne pomôcke, ktorá nepotrebuje narozdiel od iných opatrení žiadne batérie, uvidia vodiči vášho psíka vždy včas. Vesta Vášho psíka nijako neobmedzí v pohybe, je ľahučká a okolo krku i hrudníka je obvod nastaviteľný. Rýchle obliekanie vestičky zaistí suché zipsy. Možno prať v práčke na 30 stupňov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.