ČIERNY BIELE PROŠITÝ OBOJOK 26-32cm

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Podšitý kožený obojok zdobený svetlými švy. Celoplošne lepená podšívka.

Filcom podšitý kožený obojok zdobený švy, ktoré na krajoch fixujú celoplošne lepenú podšívku. Kovanie obojku a plné nity sú pochrómované. Kovová pracka s rolovaciou trubičkou pre ľahšie zapínanie. Dve zváraná oká z hladeného oceľového drôtu (hrúbka drôtu 2,5 mm) majú vnútorný priemer 14 mm. Jedno oko používame pre pripnutie karabíny vodítka a na druhej oko môžeme pripevniť známku alebo adresár.
Pre obvod krku 26 až 32 cm. Celková dĺžka obojku 35 cm. Šírka obojku 14 mm. Hrúbka kože 3 mm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.