OBOJOK BLANKYTNE MODRÁ LÚKA 38-60cm

Vaša cena: € 10,83
Bez DPH: € 8,95
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Pevný nylonový obojok pre psov o veľkosti 38-60cm

Pevný nylonový obojok s rýchlospojkou vo farbe obojku zdobený celoplošnú nášivkou s kvetinkami. Plynulá nastaviteľnosť obojku s dvoma plastovými sponkami vo farbe obojku. Konštrukcia obojka s ťahovým odľahčením S.A.T. (Shock Absorbing Technology) >> pracku pred zapnutím obojku prevliekame najprv okom pre vodítko, čo znižuje zaťaženie plastové pracky a tým minimalizuje riziko preťaženia obojku. Súčasne ťahové odľahčenie S.A.T znižuje rázy pri škubnutí. Zvárané oko pre karabínu vodítka z hladeného oceľového pochrómovaného drôtu (hrúbka drôtu 3 mm), vnútorný priemer 30 mm.
Pre obvod krku 32 až 51 centimetrov. Šírka obojku 20 mm. Hrúbka nylonu 3 mm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.