Naše zboží

PSIE OBOJOK VÄČŠÍ ČERVENÁ KOŽA 17-22cm

Vaša cena: € 7,78
Bez DPH: € 6,43
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Červený obojok podšitý kožený obojok s veľkosťou 17-22cm

Filcom podšitý kožený obojok zdobený švy, ktoré na krajoch fixujú celoplošne lepenú podšívku. Kovanie obojku a plné nity sú pochrómované. Kovová pracka s rolovaciou trubičkou pre ľahšie zapínanie. Dve zváraná oká z hladeného oceľového drôtu (hrúbka drôtu 2 mm) majú vnútorný priemer 12 mm. Jedno oko používame pre pripnutie karabíny vodítka a na druhej oko môžeme pripevniť známku alebo adresár.
Pre obvod krku 17 až 22 cm. Celková dĺžka obojku 26 cm. Šírka obojku 10 mm. Hrúbka kože 2 mm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.