NÁHRADNÝ VALČEK NA CHLPY, LEPIACI 2ks

Vaša cena: € 6,48
Bez DPH: € 5,35
Dostupnosť: Skladem 10 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Náhradné valčeky na odstránenie chlpov z odevu. Jeden obsahuje 60 listov.

Valček na chlpy lepiaci (2 náhradné kusy)

Náhradná sada na odstránenie chlpov z odevov či čalúneného nábytku a iných látkových povrchov. Jeden lepiaci valček obsahuje 60 útržkov. Povrch je lepivý, manipulácia s ním jednoduchá. Ak je útržok úplne obalený chlpy, stačí ho odtrhnúť a môžete čistiť ďalej. Tento produkt je vhodný na všetky zvieracie chlpy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.